केपी ओली प्रचण्ड माधव नेपाल एमाले


एमालेको प्रदेश नम्बर ५ का उम्मेदवारहरुको सूची यस्तो छ

सहयात्रा टिभी

काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले  स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्वाचन अन्तर्गत प्रदेश नम्बर ५ मा उम्मेदवारको टुंगो लगाएको छ । ५ नम्बर प्रदेशका १२ वटा जिल्लाका उपमहानगरपालिका, नगरपालिका र गाउँपालिकामा पार्टीका उम्मेदवारहरुको नामावली सम्बन्धित कमिटीहरुको सिफारिसमा प्रदेश संगठन कमिटी र स्थायी समितिबाट तय गरेको हो ।

प्रदेश नम्बर ५ मा एमालेका उम्मेदवारहरु (नामावली)

(१) नवलपरासी जिल्ला

सरावल गाउँपालिका

अध्यक्ष – प्रल्हाद पासवान
उपाध्यक्ष – पानमती चौधरी फौजदार

पाल्हीनन्दन गाउँपालिका

अध्यक्ष – सुरेश तेली
उपाध्यक्ष – सकुन्तला देवी पटनवार

प्रतापपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष – दुधनाथ गुप्ता
उपाध्यक्ष – मिनाकुमारी कक्षपति

सुस्ता गाउँपालिका

अध्यक्ष – रामपसाद पाण्डे
उपाध्यक्ष – ईन्द्रकुमारी थरुनी

बर्दघाट नगरपालिका

प्रमुख – धीरज शर्मा (बस्याल)
उपप्रमुख – माया पौडेल

सुनवल नगरपालिका

प्रमुख – विमला अर्याल
उपप्रमुख – दधिराम अर्याल

रामग्राम नगरपालिका

प्रमुख – उमाशंकर चौधरी
उपप्रमुख – उमा यादव

(२) रुपन्देही जिल्ला

बुटवल उप–महानगरपालिका

प्रमुख – शिवराज सुवेदी
उपप्रमुख – गोमा आचार्य

देवदह नगरपालिका

प्रमुख – टिकाराम चापागाई
उपप्रमुख – विद्या गुरुब

तिलोत्तमा नगरपालिका

प्रमुख – वासुदेव घिमिरे
उपप्रमुख – जागेश्वरी चौधरी

सैनामैना नगरपालिका

प्रमुख – चित्रबहादुर केसी
उपप्रमुख – विना रानामगर

ओमसतीया गाउँपालिका

अध्यक्ष – ईन्द्रजीत यादव
उपाध्यक्ष – राजकुमारी चौधरी

रोहिणी गाउँपालिका

अध्यक्ष – नरसिंह चौधरी
उपाध्यक्ष – अनिता हरिजन

सिद्धार्थनगर नगरपालिका

प्रमुख – हरि अधिकारी
उपप्रमुख – उमा काफ्ले

मायादेवी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रामचन्द्र यादव
उपाध्यक्ष – द्रौपदी चौधरी

मर्चवारीमाई गाउँपालिका

अध्यक्ष – कमलेश यादव
उपाध्यक्ष – वृन्दा गौण

सम्मरीमाई गाउँपालिका

अध्यक्ष – सुभान मुसल्मान
उपाध्यक्ष – रेश्मी धोवी

कोटहीमाई गाउँपालिका

अध्यक्ष – विन्द्याचल यादव
उपाध्यक्ष – गंगादेवी ठटेर

लुम्बिनी साँस्कृतिक नगरपालिका

प्रमुख – ईन्साफ मुसलमान
उपप्रमुख – गोमा गुरुब

गैडहवा गाउँपालिका

अध्यक्ष – सुरेन्द्र कुमार पौडेल
उपाध्यक्ष – कलावती जैसवाल

कञ्चन गाउँपालिका

अध्यक्ष – गोकर्ण क्षेत्री
उपाध्यक्ष – गोमा तरामु

शुद्धोधन गाउँपालिका

अध्यक्ष – किसुनचन चौधरी
उपाध्यक्ष – शान्ता ज्ञवाली

सियारी गाउँपालिका

अध्यक्ष – अयोध्या चौधरी
उपाध्यक्ष – अमृता गुरुब

(३) कपिलवस्तु जिल्ला

वाणगंगा नगरपालिका

प्रमुख – विमला घिमिरे
उपप्रमुख – चक्रपाणि अर्याल

वुद्धभूमि नगरपालिका

प्रमुख – रुपश श्रेष्ष्ठ
उपप्रमुख – मञ्जु चौधरी

शिवराज नगरपालिका

प्रमुख – नेत्रराज अधिकारी
उपप्रमुख – शिवकुमारी चौधरी

कृष्णनगर नगरपालिका

प्रमुख – सुशील श्रीवास्तव
उपप्रमुख – सपुरन निशा

महारागञ्ज नगरपालिका

प्रमुख – मैराज खान
उपप्रमुख –

कपिलवस्तु नगरपालिका

प्रमुख – आजाद अहमद दर्जी
उपप्रमुख – सरिता आचार्य

विजयनगर गाउँपालिका

अध्यक्ष – गोपाल थापा
उपाध्यक्ष –

यसोधरा गाउँपालिका

अध्यक्ष – हरम सरिफ मुसल्मान
उपाध्यक्ष – साधिका यादव

मायादेवी गाउँपालिका

अध्यक्ष – फौजिया नसिम
उपाध्यक्ष – राधेश्याम कुर्मी

शुद्धोधन गाउँपालिका

अध्यक्ष – अब्दुल मुजिम खाँ
उपाध्यक्ष – राधिका यादव

(४) दाङ जिल्ला

तुलसीपुर उप–महानगरपालिका

प्रमुख – घनश्याम पाण्डे
उपप्रमुख – माया आचार्य

घोराही उप–महानगरपालिका

प्रमुख – नरुलाल चौधरी
उपप्रमुख – सिता न्यौपाने

बबई गाउँपालिका

अध्यक्ष – भुवनेश्वर पौडेल
उपाध्यक्ष – सावित्रा विश्वकर्मा

शान्तिनगर गाउँपालिका

अध्यक्ष – विष्णुबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – खिमा पाण्डे

दंगीशरण गाउँपालिका

अध्यक्ष – भागिराम चौधरी
उपाध्यक्ष – सीमा न्यौपाने

वंगलाचुली गाउँपालिका

अध्यक्ष – गिरबहादुर कँवर
उपाध्यक्ष – तारा थापा

राप्ती गाउँपालिका

अध्यक्ष – खिमबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – हिमानी न्यौपाने

गढवा गाउँपालिका

अध्यक्ष – सहजराम यादव
उपाध्यक्ष – शान्ती चौधरी

राजपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष – कुलराज गिरी
उपाध्यक्ष – सीता यादव

लमही नगरपालिका

अध्यक्ष – कुलबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – मीना गुरुब

(५) बाँके जिल्ला

नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका

प्रमुख – समसुद्दिन सिद्धिकी
उपप्रमुख – शान्तीदेवी ढकाल

नरैनापुर गाउँपालिका

अध्यक्ष – बिक्रम यादव
उपाध्यक्ष – सुनितादेवी यादव

राप्ती सोनारी गाउँपालिका

अध्यक्ष – तुलसीराम थारु
उपाध्यक्ष – चमेली वाकवल

वैजनाथ गाउँपालिका

अध्यक्ष – मानबहादुर रुचाल
उपाध्यक्ष – शारदा रेग्मी विश्वकर्मा

खजुरा गाउँपालिका

अध्यक्ष – किस्मतकुमार कक्षपति
उपाध्यक्ष – एकमाया विश्वकर्मा

डुडुवा गाउँपालिका

अध्यक्ष – सकिल अहमद खाँ
उपाध्यक्ष – कृष्णावती पाण्डे

जानकी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रामनिवास यादव
उपाध्यक्ष – भुमिसरा धिताल

कोहलपुर नगरपालिका

प्रमुख – लुटबहादुर रावत
उपप्रमुख – कृष्णाकुमारी चौधरी

(६) बर्दिया जिल्ला

गुलरिया नगरपालिका

प्रमुख – हरिप्रसाद ज्ञवाली
उपप्रमुख – टिका सम्सेली

मधुवन नगरपालिका

प्रमुख – दुर्गाबहादुर ओली
उपप्रमुख – हिरा चौधरी

राजापुर नगरपालिका

प्रमुख – पाहारी थारु
उपप्रमुख – कृष्णी थारु

बारबर्दिया नगरपालिका

प्रमुख – रामबहादुर चौधरी
उपप्रमुख – पुष्पा ओली

ठाकुरबाबा नगरपालिका

प्रमुख – घननारायण श्रेष्ठ
उपप्रमुख – विना भट्टराई

बाँसगढी नगरपालिका

प्रमुख – शालिकराम अधिकारी
उपप्रमुख – सुष्मा चौधरी

बढैयाताल गाउँपालिका

अध्यक्ष – लालबहादुर श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष – दीपा गौतम

गेरुवा गाउँपालिका

अध्यक्ष – नुतनकुमार थारु
उपाध्यक्ष – मञ्जु शर्मा

(७) रोल्पा जिल्ला

रुन्टीगढी गाउँपालिका

अध्यक्ष – वालाराम बुढा
उपाध्यक्ष – छमाया पुन

त्रिवेणी गाउँपालिका

अध्यक्ष – शान्तकुमार ओली
उपाध्यक्ष – सावित्रा बुढा मगर

माडी गाउँपालिका

अध्यक्ष – प्रेमबहादुर घर्तीमगर
उपाध्यक्ष – कमला परियार

सुकिदह गाउँपालिका

अध्यक्ष – रोशनकुमार ओली
उपाध्यक्ष – निर्मलाकुमारी ओली

दुईखोली गाउँपालिका

अध्यक्ष – लोकेन्द्र घर्तीमगर
उपाध्यक्ष – कमला रोकामगर

थवाब गाउँपालिका

अध्यक्ष – हितबहादुर रोकामगर
उपाध्यक्ष – धनकुमारी बुढामगर

सुनछहरी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रिमु खत्री
उपाध्यक्ष – कर्मा रोकामगर

लुब्ग्री गाउँपालिका

अध्यक्ष – राजेन्द्र बुढाथोकी
उपाध्यक्ष – नमकली बानियाँ

सुवर्णावती गाउँपालिका

अध्यक्ष – खिमचन्द्र पुनमगर
उपाध्यक्ष – रिता विष्ट क्षेत्री

रोल्पा नगरपालिका

प्रमुख – मिना शर्मा
उपप्रमुख – नन्दकुमार आचार्य

(८) रुकुम जिल्ला

पुठा उत्तरगंगा गाउँपालिका

अध्यक्ष – भिउमान घर्ती
उपाध्यक्ष – सिता घपाने

सिस्ने गाउँपालिका

अध्यक्ष – नन्दलाल शर्मा
उपाध्यक्ष – नुमेन्द्र खड्का

भूमे गाउँपालिका

अध्यक्ष – आशा स्वर्णकार
उपाध्यक्ष – कमानसिंह डाँगी

(९) प्यूठान जिल्ला

झिमरुक गाउँपालिका

अध्यक्ष – मानबहादुर जिसी
उपाध्यक्ष – कमला रिजाल

नौबहिनी गाउँपालिका

अध्यक्ष – डिलबहादुर थापामगर
उपाध्यक्ष – चित्रकली बुढा

गौमुखी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रतिमान राना
उपाध्यक्ष – ज्ञानुमाया केसी

मल्लरानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – इमानसिंह भारती
उपाध्यक्ष – सरिता पोखरेल

ऐरावती गाउँपालिका

अध्यक्ष – टिकाबहादुर गुरुब
उपाध्यक्ष – वसन्ता आचार्य

सरुमारानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – झगबहादुर विश्वकर्मा
उपाध्यक्ष – मिना सोमै मगर

माण्डवी गाउँपालिका

अध्यक्ष – श्रीधर रोका
उपाध्यक्ष – सम्झना घर्तीमगर

स्वर्गद्वारी नगरपालिका

प्रमुख – नेत्रबहादुर रोकाय
उपप्रमुख – गोमा रेग्मी

प्यूठान नगरपालिका

प्रमुख – तुल्सीराम शर्मा
उपप्रमुख – शान्ता आचार्य

(१०) अर्घाखाँची जिल्ला

सन्धिखर्क नगरपालिका

प्रमुख – कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ
उपप्रमुख – ईश्वरा पोख्रेल

शितगंगा नगरपालिका

प्रमुख – बसन्तकुमार श्रेष्ठ
उपप्रमुख – गीता भाट

भूमिकास्थान नगरपालिका

प्रमुख – पिताम्बर भुसाल
उपप्रमुख – सुनिता वेलवासे

मालारानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – वालकृष्ण आचार्य
उपाध्यक्ष – प्रमिला क्षेत्री

छत्रदेव गाउँपालिका

अध्यक्ष – ऋषिराम अधिकारी
उपाध्यक्ष – मनिषा शर्मा पन्थी

पाणिनी गाउँपालिका

अध्यक्ष–जीवनारायण कोइराला
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी गौतम

(११) गुल्मी जिल्ला

कालीगण्डकी गाउँपालिका

अध्यक्ष – टिकाराम ढकाल
उपाध्यक्ष – चन्द्रा पराजुली

सत्यवती गाउँपालिका

अध्यक्ष – अमर सिंजापति
उपाध्यक्ष – सूवर्ण शेरचन शाही

चन्द्रकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – मिमलाल श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष – राधिका अर्याल

मुसिकोट नगरपालिका

प्रमुख – सोमनाथ सापकोटा
उपप्रमुख – कमला शर्मा

रुरु गाउँपालिका

अध्यक्ष – निलकण्ठ गौतम
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पन्थ

छत्रकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – मधुकृष्ण पन्थ
उपाध्यक्ष – नर्मदा भण्डारी

गुल्मीदरवार गाउँपालिका

अध्यक्ष – कृष्णबहादुर भुसाल
उपाध्यक्ष – सुशिला पुनमगर

रेसुङ्गा नगरपालिका

प्रमुख – डिल्लीराज भुसाल
उपप्रमुख – ललिता गौतम

धुर्कोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – कृष्ण घिमिरे
उपाध्यक्ष – रिता थापा

काउछा मदाने गाउँपालिका

अध्यक्ष – दानबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – सरिता खड्का

मालिका गाउँपालिका

अध्यक्ष – रितबहादुर थापा
उपाध्यक्ष – देवा अर्याल

ईस्मा गाउँपालिका

अध्यक्ष – लक्ष्मण विष्ट
उपाध्यक्ष – विमला खत्री

(१२) पाल्पा जिल्ला

निस्दी गाउँपालिका

अध्यक्ष – मुक्तबहादुर सारु
उपाध्यक्ष – रिता अर्याल

रामपुर नगरपालिका

प्रमुख – राजुप्रसाद श्रेष्ठ
उपप्रमुख – दुर्गादेवी राना

पूर्वखोला गाउँपालिका

अध्यक्ष – नुनबहादुर थापामगर
उपाध्यक्ष – भागिरथी भट्टराई

रम्भा गाउँपालिका

अध्यक्ष – विष्णुप्रसाद भण्डारी
उपाध्यक्ष – राधा श्रेष्ठ

माथागढी गाउँपालिका

अध्यक्ष – विमल काफ्ले
उपाध्यक्ष – माया चिदीमगर

तिनाउ गाउँपालिका

अध्यक्ष – ओमबहादुर घर्तीमगर
उपाध्यक्ष – दमयन्ती थापामगर

वगनासकाली गाउँपालिका

अध्यक्ष – देवीप्रसाद वस्याल
उपाध्यक्ष – सरस्वती चिदीमगर

तानसेन नगरपालिका

अध्यक्ष – अशोककुमार शाही
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पाठक

रिब्दीकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – नारायणबहादुर जीसी
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी खनाल

रैनादेवी छहरा गाउँपालिका

अध्यक्ष – रामबहादुर राउत
उपाध्यक्ष – गोमा रास्कोटीमगर

प्रकाशित : 12 June, 2017

प्रतिक्रिया दिनुहोस्